Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pomožete mi ?
Stačí když se zaregistrujete a budete klikat na různé odkazy a budete si vydělávat peníze sobě a mě,které můžete pak vložit na paypal účet a něco jsi za to zaplatit!Např. zlatky na travian!!Děkuji všem co budou pravidelně klikat!!!Tady je návod:


Nejdříve si musíš vytvořit účet na paypal,na který ti budou chodit vydělané dolary a z kterého si posléze zaplatíš na travianu zlatky, nebo účet na rapidshare.

https://www.paypal.com/cz/cgi-bin/webscr?cmd=_registration-run

zadáš možnost personal accout a vybereš svoji zemi. Dále klikni na continue tam vypiš ňáky informace o sobě(nemus byt spravne). Dole na stránce klikni na Yes ,čímž potrvdíš, že údaje tebou uvedené jsou správné a že souhlasíš s podmínkami paypal.
dál klikni na sign up

Add Bank Card - zde bys měl vyplnit číslo své kreditky-nic takového nedělej a klinkni na cancel, tim ukoncis registraci. Během chvíle ti na zadaný email přijde potvrzovací email o registraci-ten potvrdíš

http://bux.to/?r=james015

na této stránce opět vyplníš potřebné údaje, pozor v políčku PayPal E-mail Address For Payments: zadej ten samý email, který si zadal před tím na paypal.

Dole klikni na register opět ti přijde potvrzovací email.

A teď se konečně dostáváme k tomu jak se vydělávaj dolary)

na webu bux vidíš v horní části stránky SURFADS tady najdeš linky na reklamy- vyber si třeba ten první. Objeví se ti nová stránka, v její horní části uvidíš odpočítávadlo na 30 sekund. Okno s reklamou nemusíš mít "aktivované" klidně mezi tím můžeš hrát. Pod té co čas uběhne se objeví ikonka DONE, ty okno zavřeš a ťukneš na další reklamu.
postup opakuj se všemi reklamami, za každou dostaneš 0,01 dolaru, je to málo ale každý den klikneš na 10 odkazů a už to je v podstatě zadarmo 10 centů což jsou skoro 3 zlatky:). V záložce MY STATS můžeš kontrolovat jak jsi na tom finančně. Když budeš mít minimálně 5 dolarů tak si je necháš převést na tvůj paypal učet.

Zda bylo vaše kouknutí na reklamu uspěšné poznáte že po odečtu 30 sekund se objeví zelený odškrtnutí,když je to špatně tak je tam křížek

odkaz který byl úspěšně prohlídnut je následně v přehledu přeškrnut

až budete mít pár doláčů-stav sledujete v my profile - necháte penízky vyplatit na paypal

není TO NEJRYCHLEJŠÍ ALE FUNGUJE TO A MYSLIM SI ZE KDO JE NA KOMPU PORAD TAK MU TECH PET MINUT NEVADI